Maszyny vendingowe i automaty sprzedające do lodów

 

Automat vendingowy to nic innego jak w pełni bezobsługowe urządzenie, którego celem działania jest dostarczanie klientom potrzebnych produktów, tak samo jak robi to dowolna inna placówka handlowa w klasycznym rozumieniu.

W Polsce hasło “firma vendingowa” kojarzy się głównie ze sprzedażą gorących napojów lub przekąsek, jednak na całym świecie powstaje coraz więcej nowych, oryginalnych pomysłów na wykorzystanie potencjału, jaki niosą automaty sprzedające. Kolejne konstruowane maszyny vendingowe  zaspokajają coraz szersze grono klientów dostarczając produkty z branży elektronicznej, papierniczej czy tytoniowej.

Z kolei w Exa22 postawiliśmy na automaty sprzedające do lodów. Nasze maszyny vendingowe mogą być dostosowane do sprzedaży rozmaitych rodzajów zimnych deserów - współpracujemy z takimi markami jak Mini Melts czy Magnum. Zbudowanie kilkuset takich automatów w ciągu ostatnich trzech lat pozwoliło nam na zebranie cennego doświadczenia i zapewnienie sobie pozycji lidera w tym segmencie rynku.

Jednak stale uważnie obserwujemy ogólnoświatowe tendencje i pracujemy nad nowymi koncepcjami i udoskonaleniami, aby zawsze móc dostarczyć klientowi wydajny i zgodny z najnowszymi trendami automat sprzedający. Obecnie największą popularnością cieszą się nasze maszyny vendingowe do lodów, ale pozostajemy otwarci na nowe wyzwania  i z radością przygotujemy nowy automat sprzedający doskonale dopasowany do Twoich produktów.

Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł na to, co chcesz sprzedawać, a my przygotujemy automat vendingowy, który zrobi to za Ciebie!

Dlaczego automaty sprzedające?

  • Automaty sprzedające są odporne na wiele ograniczeń dotykających tradycyjnych sklepów - sprzedają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Firma vendingowa jest łatwym do założenia biznesem - niepotrzebny jest tu cały budynek czy poszukiwanie pracowników.
  • Maszyna vendingowa działa w wysoce ekonomiczny sposób - jest energooszczędna, ogranicza koszty obsługi
  • Polska wciąż pozostaje w tyle względem krajów Europy Zachodniej jeśli chodzi o ilość maszyn vendingowych. Minie jeszcze wiele lat, zanim ta luka na rynku zostanie wypełniona.
  • Automatyzacja procesów to przyszłość. Można trzymać się kurczowo tradycyjnych rozwiązań i zostać w tyle za konkurencją, lub dołączyć do ogólnoświatowego trendu zapewniającego wysokie przychody.

Exa22 - Najlepsze maszyny vendingowe i automaty sprzedające