Projektowanie elektroniki

 

Projektowanie elektroniki (PCB) na zlecenie to specjalność Exa22. Tworzymy systemy bazujące na procesorach ARM, rozbudowane o analogowe układy pomiarowe i komunikacyjne, które w połączeniu z naszym oprogramowaniem tworzą kompletne systemy sterujące. 

Na dowolnym etapie projektu jesteśmy w stanie przygotować prototyp urządzenia.

Zajmujemy się wykonaniem pierwszych prototypów jak i produkcją niskoseryjną wykorzystując własne zaplacze, a przy większych wolumenach dzięki kooperacji z firmami produkcyjnymi realizujemy duże serie produkcyjne. Dzięki doświadczonemu zespołowi inżynierów posiadamy niezbędną wiedzę aby zaprojektować pełnowartościowy produkt w wymaganej funkcjonalności gotowy do produkcji. W ramach realizacji zleceń przygotowujemy kompletną dokumentację techniczną zgodnie z najnowszymi standardami zarządzania projektami. Korzystając z wewnętrznego laboratorium na każdym etapie  projektowania wykonujemy wstępne testy środowiskowe oraz EMC (Pre Compliance), dzięki czemu szybko wprowadzamy potrzebne modyfikacje i możemy zagwarantować, że wykonane przez nas projekty spełniają europejskie standardy (wymagania procedury certyfikacyjnej CE). 

Projektowanie elektroniki to nasza pasja. W ramach realizacji projektu przekazujemy naszym klientom:

  • kompletny projekt elektroniki (m. in. schematy, pliki projektu, layout PCB, pliki wynikowe gerber, dokumentacje PDF, pliki Pick and Place, zoptymalizowany BOM. 
  • kompletne kody źródłowe do projektu

Przekazana dokumentacja pozwala na produkcję zaprojektowanego sprzętu w dowolnym zakładzie zajmującym się zautomatyzowanym montażem elektroniki.

Exa22 - Projektowanie elektroniki